Travel

WID-TRAVEL: SEYAHATİNİZİN TADINI ÇIKARIN

Seyahat ve turizm sektörünün hangi kademesinde yer alırsanız alın, yanınızda güvenilir bir rehber olduğunda her yolculuğunuzdan çok daha fazla verim ve keyif alırsınız. Biz de WID-Travel’ı turizme dair A’dan Z’ye tüm hizmetleri tek elden sunacak rehberiniz olmak üzere kurduk.

 

Size Hangi Konuda Yardımcı Olalım?

Yurt içi ya da yurt dışı turistik operasyonlarınız için güvenilir ve uzman çözüm ortağına mı ihtiyacınız var? O zaman WID-Travel’a gelin, tüm acente hizmetlerinizi biz üstlenelim; otel rezervasyonlarınız için her zevke ve bütçeye hitap eden konaklama seçenekleri sunalım. Yolculuk tercihleriniz için kara, hava ya da deniz yolu ulaşımında hesaplı ve konforlu alternatifleri sizin adınıza biz araştıralım. Dilerseniz dünyanın her noktasında VIP transfer, tur ya da rehberlik hizmetleriyle her yolculuğunuzun mükemmel bir deneyim olmasını sağlayalım.

 

Ziyaretten Ticarete

Turistik hizmetler ana işiniz değil ama ticaretinizin çok önemli bir parçası mı? Mesela sayıları her yıl artan sağlık turizmi ziyaretçileri üzerine mi çalışıyorsunuz? Bunun için de WID-Travel uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Seyahat acenteniz olarak kapıdan kapıya transferden, medikal işlem sonrası kontrol işlemlerine dek uzmanlık isteyen her alanda size yardımcı olalım. Medikal hizmet yanında turistik program almak isteyen müşterileriniz için gezi, tarih ve gastronomi turları düzenleyelim, rehberlik hizmeti verelim.

 

Dilerseniz Yola Beraber Çıkalım

Kim bilir belki de henüz yolun en başındasınız; yatırımınızı turizm üzerine yapmayı düşünüyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Bizim için sorun değil.

Uzmanlarımız tüm sektörler gibi turizm sektörünü de sürekli takip ediyor, sizi bekleyen fırsatları istediğiniz an önünüze seriyor. Gelin birikiminize birlikte yön verelim, kazanca giden yola beraber çıkalım.

 

Neden WID-TRAVEL?

- Münferit ya da grup seyahatlerinde seyahat acentesi hizmetlerini WID-Travel’la tek elden alır, karlı çıkarsınız.

- Turizmle ilgili fiziki yatırımlarınız dahil her girişimde yüklenici olur, işletme kaynaklarınızı maksimum verimle kullanmanızı sağlarız.

- Yatırımcılar için turizm sektörünü hem global hem de lokal olarak sürekli gözlemler, fırsatları ve tehditleri en baştan öngörürüz.