İnsan Kaynakları

WID-İK: SİZİN İÇİN KURULDU

İnsan kaynaklarına harcadığınız enerjiyi de çok iyi biliyoruz, insanı kaynağını yönetmenin zorluklarını da. WID-İK’yı bu nedenle kurduk; kurumunuzun iş gücüyle ilgili idari yükünü minimuma indirmeniz, insan kaynağınızdan maksimum verimi almanız ve elinizdeki yetenek birikimini artırmanız için.

İnsan Kaynaklarında 360 Derece Çözümler

Dünyada hiçbir kurumun asla standardize edemeyeceği tek girdi şüphesiz insan kaynağıdır. İşte WID-İK, kurumunuzun bu standardize edilemeyen tek kaynağıyla ilgili tüm operasyonlarınıza 360 derece çözümleriyle destek olacak şekilde tasarlandı.

İK uzmanlarımızla iş gücü niteliğiyle ilgili ihtiyaçlarınızı sizinle birlikte belirleriz. Sizin adınıza insan kaynakları stratejileri geliştirir, elinizdeki insan kaynağının mesleki ve insani yeterliliklerini modern yöntemlerle analiz ederiz. Periyodik performans değerlendirmelerini yapar, aksayan birimleri fark etmenizi sağlarız. Gerekli gördüğünüzde ileri danışmanlık hizmetiyle yeniden yapılanma projelerinizi hazırlarız.

Sizin İhtiyacınız Hangisi?

Amacınız ister mevcut kadronuza en sıra dışı yeteneklere sahip kilit eleman alımı olsun, isterse de dönemsel iş gücü ihtiyaçları için kadronuzu genişletmek; önce mutlaka bize danışın. Aradığınız yetenekleri ya da ekipleri Türkiye’nin neresinde olursa olsun hemen bulalım.

Dilerseniz yeni veya mevcut ekiplerinizin bordrolama yükünü de sizin yerinize biz taşıyalım. İşe giriş ve çıkış, maaş, prim, avans, mesai ve izin gibi vakit alan işlemlerin tümüyle biz uğraşalım. Siz sadece ihtiyaçlarınızı belirleyin, gerisini WID-İK’ya bırakın.

Modern İş Gücü Eğitimlerimiz

Mevcut insan kaynağınızı mesleki veya kişisel gelişim eğitimleriyle desteklemek mi istiyorsunuz? Bizim için bu da sorun değil. WID-İK’nın geniş meslek içi ve teorik eğitim programlarıyla insan kaynaklarınızı ileri taşıyalım. Üstelik dilerseniz bu eğitimi online kanallarla servis edelim ve 24 saat ulaşılabilir kılalım.

Yoksa çok özel projeleriniz için sıfırdan eğitime mi ihtiyacınız var? Bunun için de bize güvenebilirsiniz. Uzman eğitmenlerimizle dilediğiniz mesleki yetenekleri sizin için yetiştirir, gerekli materyali sağlar ve eğitim ortamını da dilediğiniz noktada biz kurarız.

Neden WID-İK?

- Hazır ve sürekli güncellenen insan kaynağı veri tabanlarımızla bizden isteyebileceğiniz her kademe iş gücü için hızla çözüm üretiriz.

- İnsan kaynakları yönetiminin her kademesinde rol alır, stratejik bütünlüğünüzü sağlarız.

- Mevcut insan kaynağınızın maksimum verimle çalışmasını sağlar, size ve ülkemize kazandırırız.