Teknoloji

WID-TEKNOLOJİ: BİLİŞİM SİSTEMLERİ UZMANI

Bilişim teknolojisindeki gelişmelere ayak uydurmak için sürekli bir çaba içinde misiniz? Seçenekler arasında karar vermekte zorlanıyor, uzman desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Emin olun yalnız değilsiniz.

Bilişimde Soruları “Sorun” Olmaktan Çıkaralım

İstisnasız tüm kurumlar, her gün yeni çözümler ve sistemler eklenen bilişim teknolojileri dünyasında kendilerini bitmek tükenmek bilmeyen karar verme süreçleriyle karşı karşıya buluyorlar. Hangi donanıma ihtiyacımız var? Hangi yazılım bizim için en doğrusu? Bilişim operasyonumda kimi istihdam etmeliyim? Kararımı paydaşlarıma nasıl açıklarım?  İşletme dünyasında en sık sorulan soruların başında bunlar geliyor.

Gelin, sizi içinden çıkılmaz gibi görünen bu süreçte her kademede destekleyecek, bilişimle ilgili soruları “sorun” olmaktan çıkaracak yeni çözüm ortağınız WID-Teknoloji’yle tanıştıralım:

WID-Teknoloji: Bilişim Teknolojileri Uzmanınız

Bilişim teknolojileri artık kurumlar içinde tek başına var olan birimlerin konusu olmaktan çok ötede. Güvenlik, depo hizmetleri, üretim süreçleri, akıllı binalar… İstisnasız tüm iç ve dış birimler bilişim teknolojileriyle 24 saat entegre çalışmak zorunda. WID-Teknoloji bu nedenle en doğru yazılım ve donanımlara, bütçenize en uygun modellerle ulaşabilmeniz için kuruldu.

İsterseniz Aplikasyon, İsterseniz Global Sistemler

WID-Teknoloji isteklerinizi ve kurumunuzun ihtiyaçlarını yerinde inceleyerek size sürdürülebilir bilişim modelleri sunar. Dilerseniz kurumunuza özel yazılımlar ya da mobil aplikasyon geliştirir, dilerseniz de global sistemler kurar. Varsa mevcut bilişim sisteminizin otomasyon altyapınıza entegrasyonu hizmetini de verir. Üstelik projenizin ihtiyaç duyduğu tüm yazılım, donanım ve iş gücü ihtiyacını tek elden sağlar.

WID-Teknoloji kurumunuzun siber güvenlik, veri depolama, bulut teknolojisi gibi özel bilişim ihtiyaçlarında da yanınızda olur. Arzu ederseniz tüm bilişim işgücünü sizin adınıza istihdam ederek kurumunuzu insan kaynakları süreçlerinden de kurtarır. Siz isteğinizi söyleyin, gerisini uzmanlarımıza bırakın.

Neden WID-Teknoloji?

- Biz bilişim dünyasını günbegün takip ediyoruz. Kurumunuzun en son bilişim teknolojilerinden faydalanmasını sağlıyoruz.

- Güncelleme ihtiyaçlarınızı en baştan düşünüyor, orta veya uzun vadeli anlaşmalarla bilişim altyapınızın hep maksimum verimle çalışmasını garanti ediyoruz.

- Donanım, yazılım ve iş gücü ihtiyacınızı tek elden sağlıyor, satın alma ve insan kaynakları yükünüzü en aza indiriyoruz.