Tarım

WID-TARIM: YÜKSELEN SEKTÖRÜN UZMANI

Sanayinin öne çıkmasıyla bir dönem ikinci plana itilen tarım bugün hızla eski günlerine dönüyor. Temiz sulama suyu kaynaklarının birer birer yok olması ve tüm dünyada pahalanan tarım ürünleri, ekilebilir alanların devletler tarafından özel koruma altına alınmasıyla sonuçlanıyor. Pek çok şirket de yatırım senaryoları arasına tarımcılığı dâhil ediyor.

İşte biz de tarım uygulamaları birimimiz WID-Tarım’ı, yıldızı tekrar parlayan bu sektörde sizin uzun vadeli yol arkadaşınız olmak için kurduk.

Tohumdan Fidana Yanınızdayız

Tarım ister şirketinizin ana faaliyet alanı olsun isterse de gelecekteki yatırım planlarınızın bir parçası, tohumdan fidana her aşamada uzman desteğiyle yanınızdayız.

Şirketinizin bünyesinde atıl durumdaki arazileri mi değerlendirmek istiyorsunuz? Sıfırdan zirai tetkikleri yapıp sizin için en uygun ürünü tespit edelim. Deneme amaçlı tarım mı yapmak istiyorsunuz? Hangi ürün karşılığında hangi devlet teşviklerini alabileceğinizi araştıralım, alternatiflerinizin fizibilite raporunu çıkaralım.

Şirketinizin en önemli ya da tek faaliyeti tarım mı? Bize planlarınızı, sorunlarınızı anlatın. Gübreden tohuma, ilaçlamadan zirai makine tedarikine dilediğiniz aşamada size ekonomik ve zaman kazandıracak alternatifler sunalım.

Teknolojiyle Öne Çıkın

Bugün gelişen teknolojiler tarım endüstrisinde de fark yaratmanızı sağlıyor. WID-Tarım’ın teknolojik çözümleriyle tüm tesislerinizi, ekili alanlarınızı, sulama ve depolama tesislerinizi tek elden yönetebilir, dilerseniz işletmenize özel mobil aplikasyon desteği dahi alabilirsiniz.

Enerji ihtiyaçlarınız için bizden güneş panelleri, rüzgâr türbinleri sistemleri kurmamızı ya da mevcut seralarınızı tam otomasyonlu akıllı seralara çevirmemizi de isteyebilirsiniz.

Yeni Pazarlar, Yeni Stratejiler

Tarımsal ürünleriniz için Türkiye’de ya da dünyada yeni pazarlar mı arıyorsunuz? Ya da mevcut pazarınıza yenilikçi ürünler sunmakla mı ilgileniyorsunuz? Hedefiniz ne olursa olsun sizin yanınızdayız.

Yurt içinde yükselen egzotik ürün talebinin sunduğu fırsatlardan sizi haberdar edelim. Dünyanın diğer köşelerindeki alternatif pazarları sizin için araştıralım. Hatta dilerseniz ürününüze özel dağıtım kanalları geliştirelim ya da mevsimlik iş gücü ihtiyacınız için size özel ekipler kuralım. Karar sizin.

Neden WID-Tarım?

- Yeni teknolojilerin desteğiyle rakipsiz maliyet seviyelerini yakalamanızı sağlarız.

- Start-up tarım girişimlerinizden en büyük operasyonlara her ölçekte hizmet alabilirsiniz.

- Sürekli güncellediğimiz global veri tabanımızla Türkiye ve dünyadaki tüm fırsatları tek noktadan görürsünüz.