Sağlık

WID-SAĞLIK: İHTİYAÇLARINIZ İÇİN ÖZEL BAKIM

Sağlık sektörü her geçen gün büyüyor; yeni teknolojiler, yeni prosedürler birbiri ardına sağlık kuruluşlarında yerlerini alıyor. Sağlık yatırımcıları önlerindeki sayısız alternatife kafa yorarken, hastaların beklentileri artıyor. Bu hızla gelişen ve değişen sektörde işlerinizin kesintisiz yürümesi için ihtiyacınız olan tüm desteği WID-Sağlık’ta bulabilirsiniz.

İdari Ofisten Ameliyathaneye

Diyelim ki sağlık yatırımınız var ama satın alma ve tesis yönetimi gibi faaliyetler asıl işinize odaklanmanıza izin vermiyor. WID-Sağlık dilerseniz ikincil işlerinizi devretmek için aradığınız ekibi sizin adınıza kurar ve tüm bordrolama sorumluluklarını üzerine alır, siz kendi ana işinize odaklanırsınız.

Hatta dilerseniz yurt dışından getirmek istediğiniz kritik ürünlerin pazarlığını ve gümrükleme dahil tüm lojistik sorumluluğunu biz üstleniriz, siz tüm ihtiyacınızı uzmanlarımızdan kapınızda teslim alırsınız. Karar sizin.

Yeni Birimleri Beraber Kuralım

Sağlık kuruluşunuzun büyümesi için de gerekli tüm desteğe WID-Sağlık ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Yeni yatırımlarınızda en baştan devreye girip gerekli izinleri sizin adınıza alır, dilerseniz uzman ekibinizi de biz kurarız. Arzu ederseniz yeni birimlerin hedef kitlenize tanıtımını WID bünyesinde yine biz yaparız.

Asıl işiniz sağlık değil ama fabrikanız ya da şehir merkezine uzak şantiyeleriniz, maden ocaklarınız için sağlık birimlerine mi ihtiyacınız var? Bizim için sorun değil. İsteklerinizi söyleyin, size ilgili tüm bakanlıkların onayını kolayca alacak sağlık biriminizi anahtar teslim verelim.

Yeni Başlayanlar İçin De Yerimiz Var

Kim bilir belki de sağlık sektörüyle ilgili planınız sadece yatırımcı olmak ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Beraber karar vermeye ne dersiniz?

Mesela Türkiye’ye sadece sağlık turizmi için gelenlerin sayısının son 10 yılda tam üç katına çıktığını söylersek size bir fikir vermiş olur muyuz? Ya da dünyada krizlere rağmen her yıl büyümeyi başarabilen tek sağlık hizmetinin plastik cerrahi olduğunu söylesek? İşte biz WID-Sağlık olarak yatırım fırsatları dahil tüm sektörü 7 gün 24 saat tarıyor, sağlık sektörüne yeni başlayacaklar için de en baştan yer ayırıyoruz.

Neden WID-Sağlık?

- Sektöre ilgisi hangi yönde olursa olsun her yatırımcı için fırsatları küresel ölçekte tarar, uzman desteği sunarız.

- Sağlıkla ilgili tüm satın alma ve istihdam işlemlerinizi üstleniriz. Firmanız gereksiz idari yükten kurtulur.

- Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sağlıkla doğrudan veya dolaylı ilgili tüm yatırımlarınızda yanınızda yer alırız.