Otomotiv

WID-OTOMOTİV: 4x4 KURUMSAL OTOMOTİV DESTEĞİ

Pek çok firma gibi sizin de masraf kalemlerinizin başında otomotiv ihtiyacınızla ilgili harcamalar mı geliyor? Cevabınız evetse, bunu ilk defa sizden duymadığımızı bilin.

Bütçenizi zorlayan yüksek giriş maliyetleri, bitmeyen bakım ve sigorta giderleri, kontrolü zor akaryakıt harcamaları, hatta ikinci elde satış için harcadığınız zaman; işte otomotivde yol arkadaşınız olmak için WID-Otomotiv’i kurma sebeplerimiz.

Direksiyonu Bize Bırakın

WID-Otomotiv kurumunuzun otomotivle ilgili A’dan Z’ye tüm sorumluluklarını üzerinizden almak için var. Sizin adınıza fiyat pazarlığı yapacak, tüm alternatifleri değerlendirecek iş ortağı arıyorsanız, biz bunun için buradayız. “Akaryakıt masraflarımızda öngörmediğimiz sapmalar var” diyorsanız, tüm araçlarınıza taşıt tanıma sistemleri kuralım, her damla akaryakıtın nerede harcandığını bilin. 

Belki de özel projeler için yurtdışından motorlu taşıt ya da iş makinesi getirmeniz gerekiyor. WID-Otomotiv bu işlemleri de sizin yerinize tek elden hallediyor. Siz sadece istek listenizi hazırlayıp direksiyonu bize bırakın ve yolculuğun tadını çıkarın.

Otomotiv İhtiyacınıza Komple Çözümler

Satın alma prosedürlerinden başlayıp kullanım ömrü dolmuş araçlarınız için en iyi alıcıyı bulmaya kadar WID-Otomotiv her an sizin yanınızda. Dilerseniz tüm motorlu taşıtlarınızın kasko ve trafik sigortası işlemlerinde özel indirimlerimizle hizmet verelim, dilerseniz bakım ve onarım sorumluluğunu üstünüzden alalım. Hatta kurumunuz bünyesinde tümü ustalık belgeli bakım ekibini sizin adınıza biz kuralım, kurumunuzu gereksiz bordrolama yükünden de kurtaralım.

Mevcut otomotiv filonuzda gerekli gördüğünüz modifikasyonlar için de kapı kapı gezip fiyat teklifi almanıza gerek yok. Daha yüksek güvenlik? Ekstra konfor? Farklı araziler için yürüyen aksamda değişiklik? Bize sadece ne istediğinizi söyleyin.

Parçadan Bütüne Otomotiv Desteği

Lastik, akü, yedek parça ihtiyaçlarınız için de dilerseniz sabit fiyatlı yıllık teklifler sunalım. Dilerseniz sürücü ekibinizi biz kuralım ya da mevcut ekibe ileri sürüş eğitimi verelim. Siz otomotiv ihtiyacınıza bütüncül çözüm almanın rahatlığıyla kendi ana işlerinize odaklanın.  

Neden WID-Otomotiv?

- Otomotivle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek elden gidermenizi sağlarız.

- İlgili iş gücünün eğitim ve bordrolama süreçlerini arzu ederseniz sizin adınıza üstleniriz.

- Akaryakıt güvenliği çözümlerimizle çevreci ve ekonomik kullanımı garanti ederiz.

- Otomotivle ilgili tüm evrak işlerinizi de sizin adınıza yürütürüz.