Organizasyon

WID-ORGANİZASYON

Fuarlar, halkla ilişkiler toplantıları, tanıtım günleri, sanatsal etkinlikler ve daha niceleri… Tüm özel organizasyonlar şirketinizin imajını artırıyor, ürünlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor ama organizasyon işi asıl uzmanlığınızın dışında kaldığı için epey de yorucu oluyor.

Konuklarımı kim karşılayacak? Hangi yeme-içme alternatiflerini sunmalıyız? Mobilyaları nereden temin edelim? Peki ya servis?

Bu sorular kafanızda çınlamaya başladıysa WID-Organizasyon’la tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

Organizasyon detay demektir

WID-Organizasyon tüm özel etkinliklerinizin sorumluluğunu sizin adınıza üstlenecek, tanıtımdan ulaşıma, ses düzeninden yemeğe her detay için güvenebileceğiniz çözüm ortağınızdır. Üstelik biz organizasyonda en küçük aksaklığın bile organizasyonun tümüne zarar vereceğini bilir, her detayın büyük detay olduğunu düşünerek çalışırız. Hedefinize en ekonomik ve en etkin şekilde ulaşmanızı sağlarız.

Ticari Organizasyona Mı İhtiyacınız Var?

WID-Organizasyon’a nasıl bir ticari etkinlik istediğinizi ve bütçenizi söyleyin, size en hesaplı alternatifleri her ayrıntısıyla tek elden sunalım. Dilerseniz yurt içi ya da yurt dışı fuarlarınızı organize edelim. Özel konuklarınızın ya da sizin transferinizi birinci sınıf araçlarla yapalım. Fuar süresince kullanacağınız basılı, görsel tüm malzemenizi biz hazırlayalım. Hatta standınız için iyi eğitimli, prezentabl ekibi biz kuralım.

Ürün tanıtım organizasyonlarınız için de akıldan uzun süre çıkmayacak yaratıcı görsel şovlar tasarlayalım, led ekranınızı en hesaplı şekilde biz kiralayalım. Dilerseniz halkla ilişkiler etkinliklerinizi benzersiz eğlence aktiviteleriyle, sürpriz çekilişlerle süsleyelim. Karar sizin.

Entelektüel Buluşmalardan Önce De Buluşalım

Aklınızda daha entelektüel buluşmalar varsa sizi de WID-Organizasyon uzmanlığıyla tanışmaya bekliyoruz.

Akademik seminerlerinizi, uluslararası kongrelerinizi biz düzenleyelim, canlı bağlantılardan simültane çeviri hizmetine kadar tüm sorumlulukları sizin adınıza üstlenelim. Galalarınızın ya da sanat sergilerinizin organizasyonunu sosyal medyada tanıtımıyla başlayıp dört dörtlük hayata geçirelim. Eserleriniz organizasyona katılamayan milyonlara da ulaşsın.

Neden WID-Organizasyon?

- Her organizasyon çok farklı uzmanların kısa süreler boyunca istihdamını gerektirir. Biz tüm bu sorumluluğu üstümüze alır, size zamandan kazandırırız.

- Organizasyonunuz için gerekli her malzemeyi en ekonomik şekilde sağlarız. Maliyetlerinizi düşürürüz.

- Organizasyon öncesinden başlayıp tüm tanıtımı profesyonelce yapar, kamuoyunun ilgisini en üst düzeye çıkarırız.