Medya

WID-MEDYA: MEDYANIN GÜCÜYLE TANIŞIN

Kurumunuz hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin, doğru mecrada yer alan etkin tanıtım sizi hep bir adım öne çıkarır. Bünyemizdeki reklam ve tanıtım birimi WID-Medya da hep bir adım önde kalmanız için çalışır.

Tabelalardan Türkiye çapında kampanyalara

Dilerseniz önce ihtiyacınızı ve hedeflerinizi konuşalım. Kurumunuzun Türkiye çapında tanıtılmasını mı istiyorsunuz, yoksa imajınızı ileri götürecek, “biz buradayız” diyecek şık bir tabelaya mı? Kim bilir belki de operasyonlarınızla ilgili çok önemli bir gelişmeyi kitlelere duyurmak istiyorsunuz. Biz bunların tümünü aynı özen ve dikkatle sizin adınıza yaparız.

Siz sadece medya tanıtım stratejinizi oluşturun, WID-Medya uzmanları hemen çalışmaya başlasın. Size, bütçesi ne kadar olursa olsun etkisi büyük olacak medya çözümleriyle gelelim. Kurumunuzun sesini hedef kitleye en güçlü şekilde duyuralım.

Medya İhtiyaçlarınız İçin Bütüncül Çözümler

WID-Medya, kurumsal imajınızın bütünlüğü için çizgi üstü ve çizgi altı tanıtımlardan dijital medya projelerine tüm medya ihtiyaçlarınıza tek elden cevap verir. Grafik çalışmalarınızın basılı işlerinizle, prodüksiyon gerektiren projelerinizin e-ticaret sitenizle aynı tonda olmasını sağlar.

WID-Medya kurumunuzun lansman, imaj, satış, duyuru, sosyal medya bilinirliği gibi tüm beklentilerini bir arada karşılayabildiği gibi, dilerseniz medya takip, halkla ilişkiler ve kitle araştırma gibi medyanın yan kollarında da iş ortağınız olarak çalışır. Açık hava reklamcılığı gibi özel uzmanlık isteyen projelerinizi de hayata geçirir. Üstelik arzu ederseniz tanıtım sonrası ölçme ve değerlendirme araçlarıyla bütçenizin karşılığında neler kazandığınızı da belgeler.

Tanıtım Malzemeniz De WID-Medya’dan

Medya ihtiyaçlarınızda kullanılacak olan her çeşit girdi malzeme için de WID-Medya’nın uzmanlığından yararlanabilirsiniz. Yurt içinden ya da yurt dışından olsun tüm girdi malzemesi ve yazılım ihtiyacınız kurumunuza emin ellerde ulaşır. Böylece satın alma ve ekstra iş gücü maliyetlerinden işinizin en başında kurtulmuş olursunuz.

Neden WID-Medya?

- A’dan Z’ye tüm medya ihtiyaçlarınızda rol alır, bütüncül çözümleriyle size zaman kazandırır.

- Medya dünyası gibi sizin iş alanınızı da sürekli takip eder, kurumunuzun önündeki fırsatları erken görmenizi sağlar.

- Medyanın destek kollarında faaliyet göstererek çalışmalarınızın etkinliğini artırır.