Lojistik

WID-LOJİSTİK: ESNEK LOJİSTİK HİZMETLERİ

WID Kurumsal Hizmetler Grubu bünyesindeki lojistik hizmetleri birimimiz WID-Lojistik’le, kara, hava veya denizyolu seçenekleriyle her tür taşıma ihtiyacınıza sürdürülebilir, esnek çözümler sunarız. Üstelik dünyanın her köşesi ile Türkiye’nin istisnasız her noktası arasında.

Alacağınız lojistik hizmetinin uzun ya da kısa dönem olması da önemli değildir. WID-Lojistik olarak tüm projelerinize aynı özeni gösteririz.

İster Parsiyel İster Tonajlı

Kurumunuzun lojistik ihtiyacına konu mal ister hassas ürün, ister tonajlı yükler, isterse de canlı yük olsun; ihtiyacınıza en uygun çözümü en kısa sürede projelendiriyoruz. Dilerseniz tüm seyir sürecini izleyip denetleyebileceğiniz size özel GPS takip sistemi kuruyor veya sizin tayin edeceğiniz noktalarda ara kontrol durakları belirliyoruz. Gümrükleme gerektiren operasyonlarda tüm işlemleri sizin adınıza üstleniyoruz. Arzu ederseniz farklı ülkelerin gümrük mevzuatları üzerine danışmanlık hizmetini de WID-Lojistik olarak biz veriyoruz.

Siz bunların dışında, çok özel bir çözüm mü arıyorsunuz? Sorun değil. Uzmanlarımıza danışın, özel projenizi hemen hazırlayalım.

Detaylı Lojistik Hizmetleri Seçenekleri

Almak istediğiniz lojistik hizmetiyle ilgili şartları belirttiğinizde uzmanlarımız sizin için en akılcı alternatifleri belirler. Böylece siz ihtiyacınıza özel taşıma alternatiflerinin tümünü aynı anda değerlendirebilirsiniz. Dahası, tüm teklif dosyalarımızda tam detaylı maliyet ve zaman analizlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede elinizde kolay anlaşılır veriler olur. Teklifimizi ilgili birimlerinizle rahatça inceleyebilir, karma operasyonlarda paydaşlarınıza karşı hesap verilebilir projelerle çalışırsınız.

Tam Belgelendirilmiş Lojistik Hizmetleri

Tüm lojistik ihtiyacınızda sadece deneyimli personel istihdam eder ve tam belgelendirilmiş araçlar kullanırız. Üstelik yükünüzün seyrini 24 saat denetler, olası aksaklıklara uzman destek ekibimizle anında müdahale ederiz. Teknik desteğe rağmen kesintiye uğrayan operasyonların devamını da yedek taşıma alternatiflerimizle sağlarız. Taşımaya konu ürününüz yoluna kaldığı yerden devam eder, istediğiniz zamanda ve tam istediğiniz yerde olur. 

Full Sigorta ve Size Özel Müşteri Temsilcisi

WID-Lojistik tüm taşıma operasyonunuzu tam sigortayla yürütür, zarara uğramayacağınızı %100 garanti eder. Ayrıca 24 saat size özel müşteri temsilcisi desteğiyle operasyonunuzla ilgili tüm sorularınıza anında cevap verilir.

Lojistik hizmetleri ihtiyacınız için bizi hemen arayın, projenizi hemen hazırlamaya başlayalım.

Neden WID-Lojistik?

- Lojistik faaliyetlerinizi tam uzman personel ve yetki belgeli araçlarla yürütürüz.

- Yüklerinizi tam sigorta yapar, işletmenizin zarara uğramayacağınızı %100 garanti ederiz.

- 24 saat size özel müşteri temsilcisi desteğiyle operasyonunuzla ilgili tüm sorularınıza anında cevap veririz.