Kırtasiye

WID-KIRTASİYE

Kağıttan uçak niye yapılır hiç anlamıyoruz? Kağıtlar durduk yerde de uçuyor…

Bir de tükenmez kalem diyorlar ya, aslında öyle hızlı tükeniyorlar ki…

Şaka bir yana biz de sizin gibi işletme sahibiyiz. Bizim kırtasiye masraflarımız da durmak bilmiyor. Kağıttan kaleme, bantlardan yazıcı kartuşlarına öyle hızlı eksiliyorlar ki, sonunda hem kendimiz hem de sizin için WID-Kırtasiye’yi kurduk.

Kırtasiyeyi Küçümsemeyin

Gün içinde az az tükense de yıl sonu harcama kalemlerinde büyük yer tutan kırtasiye yükünüzü minimuma indirmek istiyorsanız, WID-Kırtasiye yanınızda. Kurumunuzun tüm kırtasiye ihtiyacı için bize danışın, doğrudan imalat fiyatlarıyla size en zengin çeşitleri sunalım. Kalite garantili ürünleri en ucuza almanızı sağlayalım.

Özel İşler İçin Özel Kırtasiye

İşiniz gereği nadir bulunan özel üretim pahalı kırtasiye ürünlerine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Mesela çizimler için özel kalem ve kağıtlara ya da dijital baskı için kaliteli mürekkebe. Tümü için WID-Kırtasiye’den destek alabilirsiniz. İhtiyacınızın üretim yeri dünyanın hangi köşesinde olursa sizin için araştırır, en hesaplı seçeneği kapınıza kadar getiririz. Ucuz ve devamı olan tedarikle hem masraflarınızı azaltır, hem de işlerinizin aksamasını önleriz.

Harcarken Kazanmaya Ne dersiniz?

Kırtasiye ürünlerini harcarken kazanmanız mümkün desek şaşırır mısınız? Nasıl mı? Elbette firmanızın dışına ulaşan kırtasiye ürünlerini reklam mecranız olarak kullanmakla.

Şık tasarımlı kalemler, ambalaj malzemeleri, zarflar yıllarca elden ele dolaşırlar. WID-Kırtasiye dilerseniz işletmenize özel baskılı promosyonel kırtasiye ürünleriyle de fark yaratmanızı sağlar. Böylece kırtasiye harcamanız bir anda reklam yatırımınıza dönüşür. Gelin, işletmeniz için nasıl tasarımlar yapabileceğimize beraber karar verelim. Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızda alırken de tüketirken de kazanmanızı sağlayalım.

Neden WID-Kırtasiye?

- Kaliteli ve kesintisiz kırtasiye ürünlerine en uygun fiyatlarla ulaşırsınız.

- Özel kırtasiye ihtiyaçlarınız kesintiye uğramaz, piyasa araştırma zahmetinden kurtulursunuz.

- Kırtasiye ürünlerinizi tanıtım aracı olarak kullanır, masrafınızı kâra dönüştürürsünüz.