İnşaat

WID-İNŞAAT: A’DAN Z’YE TAAHHÜT

Kurumunuz, işletmeniz ya da şahsınıza ait inşaat taahhüt projeleri için güvenilir yüklenici firma arıyorsanız, sizi 2019 yılında kurduğumuz inşaat birimimiz WID-İnşaat’la tanıştıralım:

WID-İnşaat Türkiye’nin her noktasındaki inşaat taahhüt işlerinizde dilerseniz alt, dilerseniz de üst yüklenici sorumluluğu verebileceğiniz, mimarlık dahil tüm projelerde güvenebileceğiniz inşaat birimimizdir. Üstelik arzu ederseniz inşaat malzemesi ihtiyaçlarınız için de WID-İnşaat’ın uzman tedarik ekibi her an yanınızdadır.

Evrak İşlerinden Anahtar Teslim Projelere

Özetle, inşaat taahhüt projenizin gerektirdiği her aşamada rol alıyoruz. Kağıt üzerinde planlama ve bürokratik işlemlerden başlayıp anahtar teslimine kadar tüm süreçte güvenilir iş ortağınız oluyoruz. İnşaatınız için detay hizmetlere mi ihtiyacınız var? WID-İnşaat için sorun değil. Dilerseniz mimari, statik, mekanik veya elektrik projelerimizle de hizmetinizdeyiz.

Anahtar teslim projeniz için ince inşaat, iç dekorasyon veya bahçe peyzaj desteğine ihtiyacınız varsa da yanınızdayız.  Malzeme tedarikinden başlayıp bahçe bakım işlerine dek tüm aşamalarda WID-İnşaat’tan destek alabilirsiniz.

Mimaride Yeni Nesil Çözümler

WID-İnşaat size yeni nesil sürdürülebilir mimari seçeneklerini de sunuyor. Dilerseniz dünyada yükselen trend olan akıllı bina uygulamalarımızla, kendi enerjisini kendi üreten mimariyi sıfır projelerinizde ya da mevcut yapılarınızda hayata geçiriyoruz. Üstelik gerekli tüm otomasyon ve mikro enerji sistemlerinizi de biz kuruyoruz. Siz yeter ki hayal edin.

İnşaatın Her Detayında Kalite

Deprem kuşağındaki ülkemizin inşaat gereksinimleri ve insanımızın yükselen beklentilerini dikkate alarak, taahhüt ettiğimiz tüm inşaat işlerinde en sağlam, en kaliteli malzeme seçeneklerini sunuyoruz. İş gücü gerektiren inşaat taahhütlerimizde ise sağlık ve güvenlik yönetmeliklerinin şart koştuğu tüm belgeleri karşılayan sigortalı personelle hizmet veriyoruz.

Ayrıca projenizin çevre ve koruma kanunlarına tam uygun olarak yürütülmesini garanti ediyor, işinizin aksamasına, kurumunuzun zor durumda kalmasına asla müsaade etmiyoruz.

Neden WID-İnşaat?

- WID-İnşaat grubumuzun bünyesindeki diğer birimlerle ortak çalışarak tüm ölçekteki inşaat taahhüt projeniz için bütüncül çözümler sunar.

- Ahşap, yarı kâgir, kâgir, betonarme ve çelik bina projelerinin tümünde uzman kadrolarla hizmet verir.

- Taahhüdün personel sorumluluğunu üstlenerek sizi ekstra idari iş yükünden kurtarır.