Gıda

WID-GIDA

Gıda çok şey demektir. Tarlalarda veya çiftliklerde serpilirken ülkenin en zor günlere dayanma gücüdür. İş yerinizde yenen yemeklerde ekibiniz için enerji kaynağı ve aidiyet duygusudur. Yemekli toplantılarınızda kurumsal imaj ve prestijdir. Dost ve aile sofralarında ise ömür boyu sürecek duygusal bağ demektir.

Bu önemli kaynakla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza özel kaliteli ve hesaplı çözümler için mutlaka uzman birimimiz WID-GIDA’ya danışın. Size sofralardan çok daha öteye gidecek gıda hizmetini biz verelim.

Topraktan Başlıyoruz

Gıda sektöründe ister üretici olun isterse de son tüketici, her aşama sizin yanınızdayız. Üreticiyseniz, gelin modern zirai danışmanlıktan modern besi çiftliği yönetimine kadar sayısız çözümümüzle verimliliğinizi yükseltelim. Mesela devlet desteğindeki jeotermal enerjili akıllı seralarla her mevsim bol ürün almanızı sağlayalım. Hem devletin gücünü arkanıza alalım, hem de kapasitenizi artıralım.

Ya da entegre et tesislerinizin A’dan Z’ye her biriminde yol arkadaşınız olalım. Yeni teknolojilerle enerji ihtiyacınızı azaltalım ya da tesis yönetim hizmetlerimizle ana işinize odaklanmanızı sağlayalım. Besicilikte değerlendirdiğiniz yeni ırklar için fizibilite çalışmalarını üstlenelim. Siz de daha çok ürünü daha az kaynak kullanımıyla üretin.

Emeklerimiz Yolda Kalmasın

Tarım ürünlerimizin yaklaşık dörtte biri son tüketiciye ulaşana kadar yolda kayboluyor ya da israf ediliyor. WID-Tarım, gıda tedarik zincirindeki kuruluşlara da modern lojistik hizmetleriyle destek oluyor, gıda kaybını azaltıyor.

Dilerseniz gıda ürünlerinizi taşıyacak eğitimli sürüş ekiplerinizi ve özel donanımlı yük aracı filonuzu biz kuralım. Lojistik maliyetiniz azalırken taşıma kapasiteniz yükselsin.

Haydi Sofraya!

Gıda söz konusu olduğunda son tüketiciyseniz sizin için de çözümlerimiz var. İşletmenizin tüm gıda tedarikini kaliteli tarım ve hayvancılık ürünleriyle biz üstlenelim. Çalışanlarınız, özel misafirleriniz, aileniz ve dostlarınız için en güzel sofraları taptaze ürünlerle donatalım.

Dilerseniz servis ekiplerinizi de biz kuralım, omuzlarınızdaki idari yükü hafifletelim.

Neden WID-Gıda?

- Tarladan ve besi çiftliğinden sofraya kadar gıda ile ilgili her ihtiyacınıza tek elden cevap veririz.

- Yeni teknolojilerle gıda tedarikinin her aşamasında verimliliği ve kaliteyi artırırız.

- Yüksek kaliteli son ürün çözümlerimizle sizin ve tüm ekibinizin motivasyonunu yükseltiriz.