Furniture

WID-FURNITURE: TÜM MOBİLYA İHTİYAÇLARINIZ BURADA

Kurumunuzun, işletmenizin yeni mobilya ihtiyacı mı var? Ya da mevcut mobilyalarınızla ilgili profesyonel destek mi arıyorsunuz? O zaman gelin sizi, tüm mobilya ihtiyacınızı tek elden giderecek mobilya uzmanı birimimiz WID-Furniture’la tanıştıralım.

İsterseniz Sıfırdan Üretiriz, İsterseniz Sıfırlarız

WID-Furniture olarak her tür profesyonel mobilya ihtiyacınıza cevap verecek şekilde çalışırız. Arzunuza göre dilerseniz mobilyanızı tasarlar ve sıfırdan üretiriz, dilerseniz de zengin hazır ürün çeşitlerimizden mobilya seçenekleri sunarız.

Yoksa elinizdeki hazır mobilyalar için tadilata mı ihtiyacınız var? Sorun değil. Tümü sertifikalı marangozlarımızla eskimiş mobilyanızı hızla elden geçirir ya da uzman dekoratörlerimizle mevcut mobilyanızı modern görünüme kavuştururuz. Arzu ederseniz uzun dönemli bakım ve onarım anlaşmalarıyla, bu hizmeti yıllar boyu makul ücretlerle almanızı sağlarız. Karar sizin.

Sizin Mobilyanız İhtiyacınız Hangisi?

Okulunuz, imalathaneniz ya da hastaneniz için mi mobilya bakıyorsunuz? Fuarlar için modüler ya da açık alanlar için güneşe, soğuğa ve yağmura dayanıklı mobilyalara mı ihtiyacınız var? Çelik, ahşap, sentetik ya da yarı sentetik malzeme; tercihiniz hangisi? WID-Furniture, ofis mobilyalarından şık tasarımlı toplantı odalarına, şantiyelerden fabrikalara kadar tüm kurumsal iç ve dış mekan mobilya ihtiyacınıza zengin çeşitli alternatifler sunuyor.

Mobilyanızı Nasıl Alırsınız?

Biz size sadece mobilya değil, bütüncül mobilya çözümleri vadediyoruz. Satın almanın yanı sıra uzun veya kısa dönem kiralama fırsatı sunuyor, mobilyanızı arzunuza göre tam montajlı ya da dilediğinizde monte edilmek üzere demonte olarak teslim ediyoruz.

Yeni mobilyanızı alırken elden çıkarmak isteyebileceğiniz eski mobilyalarınızı değerlendirmek için de bize güvenebilirsiniz. Ayrıca taşınma gibi durumlarda nakliye ve montaj için de yanınızda oluruz. Siz sadece isteğinizi söyleyin, gerisini WID-Furniture’a bırakın.

Neden WID-Furniture?

- Esnek çalışır, ihtiyacınızı yerinde ve tam belirleriz. İsteklerinize yüzde yüz uyarız.

- Mobilya ihtiyacınızla ilgili tüm mal ve hizmeti tek elden sağlar, sizi ekstra idari yükten ve yorucu satın alma süreçlerinden kurtarırız. Zamanınız size kalır.

- Dilediğiniz süre boyunca garantili mobilya temin ederiz. Operasyonlarınızın aksamasına izin vermeyiz.

- 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimizle olası aksaklıklara anında müdahale ederiz.