Filo

WID-FİLO: TAM HİZMET FİLO KİRALAMA

WID Kurumsal Hizmetler Grubu bünyesindeki filo araç kiralama kuruluşumuz WID-Filo ile her ölçekte kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Üstelik Türkiye’nin istisnasız her köşesinde…

İster 1 Araç İster 1000 Araç

Kurumunuzun ihtiyacı hangi ölçekte olursa olsun size özel araç filosunu tüm isteklerinize uygun olarak en kısa sürede kurabiliriz. Arzu ederseniz kiralayacağınız araçlar için özel modifikasyonları da ihtiyacınıza özel tasarlayabiliriz. Ekstra güvenlik, daha fazla konfor, kişiselleştirilmiş iç tasarım ya da özel medya sistemleri; siz şartları belirleyin, gerisini WID uzmanlığına bırakın.

En Ekonomik Araç Kiralama

Almak istediğiniz filo kiralama hizmetiyle ilgili şartları belirttiğinizde WID-Filo uzmanları çalışmaya koyulur ve size en ekonomik, ihtiyacınıza en uygun çözüm teklif edilir. Şartlarınızın üzerine çıkan hiçbir ekstra yükün bütçenizi yormasına izin verilmez.

İhtiyacı biliyorsunuz ama bunun için hangi aracı kiralamanız gerektiğinden emin değil misiniz? Dert etmeyin. Bize ihtiyacınızı ve bütçenizi söyleyin, ekibimiz sizin için en uygun seçenekleri belirlesin.

Deneyimli Şoför Desteği

Filonuz için şoföre mi ihtiyacınız var? WID-Filo’dan araçlarınızı şoförlü olarak da kiralayabilir, bordrolama işini bize bırakabilirsiniz.

Kendi şoförleriniz var ama kiralayacağınız araçlar için sürüş eğitimi almalarını mı istiyorsunuz? Bunun için de çözümümüz var; dilerseniz sürücü ekibinize ileri sürüş teknikleri eğitimlerini biz verelim.

B ve C Planları İçin Esnek Çözümler

Belli bir süre sonra operasyonlarınızın şekil değiştirebileceğini düşünüyorsanız WID-Filo’nun bunun için de bir çözümü var: Revize edilebilir anlaşmalar. Bize B ve C planlarınızı anlatın. Size filonuzu dilediğiniz zaman revize etmenizi sağlayacak teklifler sunalım.

Neden WID-Filo?

WID-Filo dört dörtlük hizmet almanız için 4 standart avantaj sunar:

1- Filo kiralama sigortası teminatı: WID-Filo'dan kiralayacağınız tüm araçlar için yüksek teminatlı filo kiralama kaskosu yapılır.

2- Yetkili servis garantisi: Tüm araçlarınız size ek ücret yansıtılmadan Türkiye'nin her köşesindeki anlaşmalı yetkili servislerden hizmet alır.

3- 7/24 yol yardımı: WID-Filo, aracınızın her türlü ihtiyacında, Türkiye’nin her şehrine yayılmış geniş hizmet ağıyla yardımınıza koşar.

4- Size özel müşteri temsilcisi: WID-Filo size özel müşteri temsilcisi ile her sorunuza ve sorununuza hızla cevap veririz.