Enerji

WID-ENERJİ: İŞLETMENİZİN ENERJİSİ

Çalışmak ve üretmek için istisnasız her işletmenin kesintisiz enerjiye ihtiyacı var. Bu enerjiye en düşük maliyetlerle ulaşmak ve elinizdeki enerji kaynağını en verimli şekilde kullanmak istiyorsanız, bizim de işletmeniz için bu işte uzmanlaşmış birimimiz var: WID-Enerji.

WID-Enerji, işletmenizin enerji kaynaklarının tümünden minimum maliyetlerle maksimum verimi almanız için iş modelleri geliştiren çözüm ortağıdır. “Enerji” denince aklınıza hangi kaynak ve hangi kullanım alanı gelirse gelsin, WID-Enerji sizi rekabette bir adım öne taşıyacak projelerle yanınızda olur.

Daha Ucuz, Daha Verimli Akaryakıt

İşletmenizin en büyük enerji gideri akaryakıt mı? Öyleyse mutlaka WID-Enerji’ye danışın, akaryakıt kullanan tesislerinizi ve ekipmanınızı en yüksek verimle çalışmalarını sağlayacak yeni teknolojilerle donatalım. Mesela araç filonuza taşıt tanıma sistemleri kurarak hem daha az akaryakıt harcamanızı hem de kullandığınız her damla akaryakıttan daha yüksek verim almanızı sağlayalım.

Kesintisiz çalışmak için jeneratör sistemlerine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? İhtiyacınızı tam karşılayacak en kaliteli sistemi en uygun ödeme koşullarıyla biz sunalım.

Yenilenebilir Enerji Çözümleri

Belki de aklınızda daha yenilikçi enerji çözümleri var. Mesela verimlilikleri her geçen gün artan yenilenebilir enerji kaynaklarıyla mı ilgileniyorsunuz? Öyleyse WID-Enerji olarak size de bir teklifimiz var; işletmeniz için güneş, rüzgar ya da jeotermal enerji fırsatlarını sıfırdan başlayıp araştıralım. Doğrudan yatırım düşünüyorsanız bu alandaki seçeneklerinizin fizibilite raporlarınızı hazırlayalım, hatta tesisinizi anahtar teslimi biz kuralım.

Yatırımcı olarak değil de ana işinize ucuz enerji sağlamak amacıyla mı ilgileniyorsunuz? Enerji ihtiyacınızı tespit edelim, resmi işlemleri sizin yerinize üstlenelim. İhtiyacınızın miktarına göre alternatif enerji biriminizi biz hayata geçirelim. Üstelik dilerseniz yeni biriminizin uzman personelini sizin yerinize istihdam ederek işletmenizin idari enerjiden de kâr etmesini sağlayalım.

Milletin ve Devletin Enerjisi Yanınızda Olsun

Çevre duyarlılığı olan şirketler kamuoyunun ve medyanın ilgisiyle bir adım öne çıkıyor, verimli enerji uygulamalarının aldığı devlet destekleri her geçen gün artıyor. Bugün bu alanı iyi değerlendiren firmalar kamuoyunun ve devletin enerjisini de yanlarına alıyor.

Neden WID-Enerji?

- Resmi işlemlerden anahtar teslim projelere kadar enerji yatırımınızın her aşamasında uzman destek veririz.

- Mevcut prosedürlerinizin enerji ihtiyacını verimlilik yönetimiyle azaltır, masraflarınızı düşürürüz.

- Dilerseniz enerji yoğun birimlerinizin personeline en ileri eğitimleri verir, hatta onları adınıza istihdam ederek bordrolama yükünüzü üstleniriz.