Danışmanlık

WID-DANIŞMANLIK: BÜYÜYEN DÜNYADAKİ PUSULANIZ

Hangi sektörde yer alırsak alalım, yolumuz bazen diğer branşlarla da kesişiyor. Dünya büyürken karmaşıklaşan iş yapma yöntemleri nedeniyle sürekli yeni ve taze fikirlere, nadir bulunan uzmanlıklara ihtiyaç duyuyoruz. WID-Danışmanlık da, her ölçekte işletmenin tüm uzman danışmanlık ihtiyaçlarını tek elden sağlamak için kuruldu.

Tüm Uzmanlıklar Emrinizde

Yurt dışındaki yeni pazarlarınızın gümrük mevzuatını bilen bir uzmana mı ihtiyacınız var, yoksa çekişmeli hukuki süreçlerde yanınızda olacak branş avukatının danışmanlığına mı? Kim bilir belki de nakdiniz için alternatifler arasında takılıp kaldınız, size yol gösterecek yatırım uzmanını arıyorsunuz. İşte biz bunun için varız; tüm uzmanlık alanlarında işletmenizin danışmanlık ihtiyacına cevap vermek.

Süreyi De Branşı Da Siz Belirleyin

Şirketinizin danışmanlık ihtiyacı hangi uzmanlık alanında olursa olsun, WID-Danışmanlık size özel projeyi en kısa sürede geliştirir. Yönetim yükünden kurtulmak isterseniz ekiplerinizi biz kurar, bordrolama işlemlerini sizin adınıza biz yürütürüz. Ana faaliyetiniz dışında geçici süreli desteğe mi ihtiyacınız var? Bu destek ister bir inşaat projesi olsun isterse de tanıtım organizasyonu, bize güvenebilirsiniz.

Belki de satın alma süreciniz için alternatifleri değerlendirecek bilirkişiler arıyorsunuz. Bu da sorun değil. Biz uzman desteğine ihtiyacınız olan her durumda yanınızdayız.

Üstelik bizden alacağınız uzmanlık için hizmet süresini de siz belirlersiniz. Projeniz hedefe ulaştığında artık ihtiyaç dışı olan iş gücüne ya da ekipmana bütçe ayırmaktan kurtulursunuz. Kaynaklarınız tam kalması gerektiği yerde kalır; kasanızda!

Beklenmedik Gelişmeler İçin De Beklemedeyiz

Biz tüm ana sektörlerin danışmanlık ihtiyaçları için tahminlerde bulunuyor, hukuktan eğitime, yatırımdan lojistiğe her branştan danışman portföyüyle tüm senaryolar için hazır bekliyoruz. Yani sizin karşınıza gelecekte çıkacak her durum için çözümlerimizi bugünden hazırlıyoruz. Yönetmelik değişiklikleri, güncellenen mali kurallar, eğitim ihtiyaçları, uluslararası piyasaların trendleri; biz tümüne sizin için bugünden hazırız.

Neden WID-Danışmanlık?

- A’dan Z’ye tüm uzman danışmanlık ihtiyacınızı tek elden alır, zaman ve ekstra maliyetten kurtulursunuz.

- Ana faaliyetiniz dışında kalan uzmanlık alanlarında hata ihtimalini minimuma indirirsiniz.

- Ön görmediğiniz gelişmelere hazırlıklı ekiplerden sadece ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca hizmet alırsınız.