Catering

WID-CATERING: SİZE ÖZEL CATERING HİZMETİ

WID Kurumsal Hizmetler Grubu bünyesinde 2019 yılında kurulan WID-Catering, kuruluşunuzun her tür catering ihtiyacına uzman kadrosuyla cevap verir. Üstelik Türkiye’nin her yerinde ve dilerseniz uzun süreli, dilerseniz de dönemsel hizmet seçenekleriyle.

 

Tek Bir Masa Ya Da Tüm Yemekhane

Sorumlusu olduğunuz işletme ister okul, ister hastane, isterse de şantiye olsun. Almak istediğiniz catering hizmeti ister çok yıllık ve büyük, isterse de sadece en resmi toplantılar için olsun. WID-Catering olarak size özel teklifi ihtiyacınıza tam uygun olarak en kısa sürede projelendirir, ölçek ne olursa olsun tümüne aynı özeni ve ilgiyi gösteririz.

 

İyi Yemek: Yüksek Motivasyon

Sağlıklı, taze, farklı damaklara hitap eden, beslenme ihtiyaçlarını tam karşılayan ve şık sunumlu yemeklerin personelinizin göreve bağlılığını artırmada en önemli etkenlerden olduğunu; iyi beslenen ekiplerin daha yüksek verimle hizmet verdiğini sizin gibi biz de çok iyi biliyoruz. Bu nedenle tüm catering hizmeti projelerimizde öncelikle üstün gıda kalitesi anlayışıyla hizmet veriyoruz.

 

Ekibinize Özel Menüler

WID-Catering’de menülerinizi işinizin doğasına göre belirliyoruz. Dilerseniz ağır iş grubuna özel yüksek kalorili menüler, dilerseniz de çok vardiyalı operasyonlarınız için kendin-ısıt menüler sunuyoruz. Catering hizmetinizi taşımalı veya yerinde servisle alabilir; yerinde catering hizmeti içinse alakart ya da tabldot servisi seçebilirsiniz.

Arazi ekipleriniz için kolay taşınabilir alternatif servis mi düşünüyorsunuz. O da sorun değil. Bize işinizi anlatın, planlarınızı ve bütçenizi söyleyin; uzman ekibimiz catering hizmeti için en uygun seçenekleri belirlesin.

 

Tam Belgeli Catering Hizmeti

Personelinize ve değerli konuklarınıza sunulacak menülerin hijyen ve kalitesinin sizin için önemli olduğu şüphe götürmez. Bu nedenle WID-Catering’de sadece kaliteleri belgelenmiş tedarikçilerin malzemelerini kullanıyor ve bunları ustalık belgeli aşçılara emanet ediyoruz. Üstelik dilerseniz servis ekibinizi de biz kuruyor, sizi ekstra idari sorumluluktan ve bordrolama yükünden kurtarıyoruz. Siz ve ekibiniz yalnızca kendi işinize odaklanıyorsunuz.

 

Catering Hizmeti İçin Bizi Hemen Arayın

Kurumunuzu tanımamızı ve catering ihtiyacınız için en ekonomik projeyi geliştirmemizi isterseniz bizi hemen arayın. İhtiyacınızı dilerseniz yerinizde belirleyelim, catering hizmeti teklifinizi bir an önce verelim.

 

Neden WID-Catering?

- İşletmenizin catering ihtiyacı için en ekonomik projeyi geliştiririz.

- Her işe özel menüler sunar, catering harcamanızdan maksimum verimi almanızı sağlarız.

- Tarladan servise dek catering ile ilgili her iş gücü ihtiyacınızı üstlenir, ana işinize odaklanmanızı sağlarız.