Akademi

WID-AKADEMİ: PROFESYONEL EĞİTİM DESTEKLERİ

Türkiye büyüyor, teknoloji gelişiyor, istekler ve ihtiyaçlar çeşitleniyor. Klasik iş ve yaşam modelleri yerini hızla yeni nesil modellere bırakırken yepyeni sektörler doğuyor. Bugün en basit meslekler bile sertifika sahibi olmayı ve sürekli meslek içi eğitimi gerektiriyor.

Bu hızla değişen atmosferde insan kaynağının en güncel yeteneklerle donanması gerektiğini düşünüyorsanız WID-Akademi her zaman yanınızda. WID-Akademi olarak hem kurumlara hem de bireylere sürekli güncellenen eğitim ve bireysel gelişim programlarıyla hizmet veriyoruz:

- Bilişim teknolojileri

- Medya, reklam ve pazarlama

- Yabancı dil

- Spor

 

Devlet Destekli Eğitimler

Kurumunuzun eğitim ihtiyaçlarını minimum maliyetlerle ve hatta devlet destekleriyle almak ister misiniz? O zaman sizin için çok sayıdaki devlet teşviki kapsamına giren eğitim paketlerimizi sunalım. İnsan kaynağınızın yeteneklerini ileri taşırken maliyetleri minimuma indirmenize destek olalım. Personeliniz işinin gerektirdiği en güncel bilgilerle donanırken işletmenizin verimliliği artsın.

 

Hem Küçükler İçin Hem Büyükler İçin Eğitim

Eğitim kaynaklı ihtiyacınız ister bünyenizde küçükler için kurmayı düşündüğünüz kreş, isterse de üniversite düzeyinde eğitim birimleri kurmak olsun. Tümü için WID-Akademi’nin uzmanlığından destek alabilirsiniz. Üstelik kuruluş süresince tüm resmi işlemleri sizin adınıza biz üstlenir, sizi idari yükten de kurtarırız.

 

İster Birebir İster Online Eğitim

Zamanın gereksinimleri için yeni akım olan online eğitim programlarımız da mevcut. WID-Akademi’ye profesyonel eğitim ihtiyacınız için belirlediğiniz istek listenizi verin, size birebir ve online karma seçeneklerle tasarlanmış en pratik eğitim projesini sunalım. Eğitim süresi bitiminde alınması gereken sertifika süreçleriyle de sizin yerinize biz ilgilenelim.

 

Eğitim Materyaliniz de WID-Akademi’de

Eğitimle ilgili ihtiyacınız araç gereçle mi sınırlı? Sorun değil. İhtiyacınız olan eğitim materyalini de sizin adınıza biz temin edebiliriz. Bize isteklerinizi söyleyin, dünyanın diğer ucunda bile olsa gerekli tüm materyali adresinize teslim edelim.

 

Neden WID-Akademi?

- WID-Akademi’nin 360 derece çalışma modeli sayesinde eğitimle ilgili tüm desteği tek elden alırsınız.

- Eğitim verecek insan kaynağının yönetimi ve eğitim materyalinin teminiyle biz ilgileniriz, zaman kaybetmezsiniz.

- Güncel devlet teşviklerinden WID-Akademi uzmanlığıyla %100 faydalanır, karlı çıkarsınız.