Hakkımızda

Biz, özel ya da kamu kurumlarına birçok alanda çözüm üreten “genç ve dinamik” bir firmayız.

Lojistikten catering hizmetlerine, inşaattan filo kiralamaya neredeyse her alanda kısa veya uzun süreli uzman destek hizmetleri sunar, müşterilerimizin sadece faaliyetlerine odaklanmalarının yolunu açarız. Bize çözüm ortağı olarak güvenen müşterilerimizin verimlilikleri artar, karlılıkları yükselir. Artan verim bizim gururumuz olurken işletmeniz kazanır, kaynaklarımızın ekonomik kullanımıyla geleceğimiz kazanır.

Üzerimize aldığımız bu sorumluluğun bilinciyle yüklendiğimiz her işi aynı heyecanla, aynı ilgi ve özveriyle yerine getirmek için çalışırız.

Gelin sizde WID Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin tümü alanında uzman birimleriyle işletmenizin enerjisini maksimum seviyeye taşıyın. Hep birlikte büyük bir aile olalım.

 Vizyonumuz

Tek bir yeteneğin büyük işlere imza atabildiği günler çok geride kalmıştır. Modern çağın projeleri ancak çok farklı yeteneklerin hep birlikte uyum içerisinde çalışmasını gerektirir. Diğer yandan çoklu yetenek havuzlarını işletme içerisinde sürekli istihdam etmenin maddi bedeli her işletmeye ağır gelecektir. Bu nedenle başarılı olmanın anahtarı farklı uzmanlıklardan sadece gerekli sürelerle faydalanabilmektir.

 Misyonumuz

Çağın gereklilikleri doğrultusunda, farklı yetenekleri ve uzmanlıkları en ekonomik şekilde sunmak, müşterilerimize zaman kazandırmak ve maliyetlerini düşürmektir.